Правила та умови роботи на порталі Best.in.ua


1. Користуючись сайтом Best.in.ua, Ви погоджуєтесь на юридично обов’язкове виконання даних умов, які набувають чинності негайно при першому відвідуванні Вами сайту        Best.in.ua. Якщо ви не згодні юридично зобов’язатись виконувати ці умови, будь ласка, не відвідуйте і не користуйтесь сайтом Best.in.ua.
 
2. Best.in.ua залишає за собою право змінювати ці умови в будь-який час.

3. Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати у суспільне користування або іншим чином використовувати авторський зміст сайту Best.in.ua. Ви також погоджуєтесь не адаптувати, не змінювати і не створювати похідних робіт з жодних елементів змісту Best.in.ua. Будь-яке інше використання змісту сайту Best.in.ua можливе лише за умови попередньої письмової згоди ТОВ Компанія Якість Гарантовано.

4. Ви погоджуєтесь використовувати Best.in.ua виключно в законних цілях (що не порушують законодавство України) і таким чином, щоб не порушувати права інших користувачів, не обмежувати і не перешкоджати доступу інших людей до сайту Best.in.ua і користуванню ним.

5. За всю інформацію, що розміщена на порталі Best.in.ua, повну відповідальність несуть особи, що надали цю інформацію співробітникам Best.in.ua.