Співпраця


З метою допомоги розвитку економіки України, а також піклуючись про підприємців всіх рівнів і людей, які мають ідеї і хочуть їх реалізувати, команда Best.in.ua закликає до співпраці:


  • Інвесторів: фінансові групи, венчурні фонди, кредитні спілки;
     
  • Фахівців та компанії, що надають послуги в різних сферах, які можуть бути корисними підприємцям: бухгалтерія, юристи, програмісти, поліграфічні компанії та інші;
     
  • ЗМІ та медіа видавництва, журналістів та блоггерів.

Best.in.ua необхідний портал для ІНВЕСТОРІВ, тому що саме тут найбільша база реальних проектів з прямими контактами ініціаторів.

Наші підприємці дуже розумні і прагнуть працювати в Україні, внести свій вклад в її розвиток, мають цікаві технологічні та інноваційні ідеї в різних галузях. База інвестиційних проектів Best.in.ua поповнюється кожного дня новими і цікавими проектами на будь-який «смак» та фінансові можливості. Інвесторе, якщо Ви зацікавилися проектами наших ініціаторів – не зволікайте та зв’язуйтеся з ними за прямими контактами, які вказані в презентаціях. Також Ви можете лишити свої контакті дані за адресою info@best.in.ua
з запитом проекту та рівня інвестиції, якій плануєте. Ми зв’яжемося з Вами та підберемо проект, який найбільш відповідає вашим вимогам.

Best.in.ua збирає різних фахівців та компанії, які можуть бути корисні для підприємців під одним віртуальним дахом нашого Он-лайн Бізнес-інкубатора. Он-лайн бізнес-інкубатор – це новий формат сервісу для стратапів та підприємців, який планується запустити зовсім скоро! Саме тут, можна в зручний спосіб підібрати постачальників для роботи офісу чи підприємства, отримати послуги: бухгалтерські, юридичні, маркетингові та зробити замовлення у дизайнера та програміста і багато іншого, що так необхідно для роботи. Для розміщення інформації про Вашу компанію і її послуги напишіть нам на адресу: info@best.in.ua.

Best.in.ua зацікавлений в інформаційній підтримці ЗМІ для порталу: чим більше про нас дізнаються, тим більший є шанс для реалізації проектів! Будемо раді, якщо наш портал зацікавить Вас і ви напишете про нас на своїх сторінках.